BezpiecznaCiaza112023

Jaki termometr?

12 lata 8 miesiąc temu #179867 przez Manga
Poszukaj na forum, bo już pisałyśmy gdzieś o termometrach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179951 przez Asiersa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224552 przez asus
ja używam takiego....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834416 przez aneczka21
My kupiliśmy ostatnio taki termometr bezkontaktowy: https://sklep.chde.pl/temperatura/314,microlife-termometr-elektroniczny-bezkontaktowy-nc-150.html i sprawdza się bardzo fajne. Co najważniejsze - daje bardzo rzetelne i powtarzalne wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884265 przez molka
My sobie chwalimy NC100 z Microlife.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884850 przez Sophie25
Bardzo chwalę sobie ten termometr szybko do czółka sekundkę i temp wyskakuje jak goraczka to swieci na czerwono i daje głosny sygnał wiec jak przykladam jujz po pikaniu domyslam sie ile jest super rozwiazanie :)
Mierzy takze temp pokoju,temp mleka czy nawet podłogi ...
Kupiłam go w aptece :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884857 przez kaikai
My mamy ten sam co Sophie, dokladny jest , tylko denerwuje mie takie swiatelko co sie zapala na niebiesko, w nocy budzi to mojego malego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894343 przez aneczka21
Moja siostra zakupiła cos takiego: http://www.uniformix.pl/product-pol-1281-Termometr-bezdotykowy-NOVAMA-Free.html , prosty i wygodny. Ma tryb nocny, tak więc światełko Cie nie będzie irytować i budzić malucha :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983743 przez Małgorzata Góźdź
Ja mam taki www.alama24.pl/pielegnacja-dzieci-niemow...-bezdotykowy-babyono widziałam że używają takich w szpitalach więc są przetestowane i bardzo czułe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015986 przez Kamawi
my mamy scaneo tez jest bardzo dokładny a do tego można mierzyć temp jedzonka dla malucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067651 przez magdaszabla
Dokładnym atestowanym medycznie termometrem z podczerwienią jest nonContact, mam go od paru tygodni i jak na razie – nie fałszuje, łapie sygnał bardzo szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067851 przez Lucynka33
Czym kierowałyście się przy wyborze termometru dla dziecka? Jest wiele opinii w internecie, ale mało wiarygodnych danych. Wprawdzie znalazłam kilka wpisów opisujących temat, ale dotyczą raczej konkretnych modeli jak termometr bezdotykowy Visiofocus Smart, który opisano nieźle i można go kupić na medyczny-rzeszow.pl o 20% taniej w porównaniu do najniższej ceny na Ceneo. Nie wiem tylko, czy to rozsądne na podstawie takich danych dokonywać zakupu. Jakie są wasze opinie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067859 przez elinka
Mi koleżanka poleciła Rossmaxx HC700, który sama ma w domu. Ten termometr działa na podczerwień i przydaje się również do pomiaru otoczenia i przedmiotów. Co bardzo ważne bardzo dokładny, prosty w użytkowaniu. Nawet mogę dać namiar bo ja w aptece internetowej wapteka płaciłam nawet niecałe 120 zł, a koleżanka ok. 150. No to różnica, w to miejsce to jeszcze na jakiś kosmetyk starczy dla maluszka na przykład.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070705 przez ulke
Z tego co się orientowałam to najczęściej polecanym jest microlife nc 150 albo 200 Tylko problem jest taki, że od jakiegoś miesiąca dostanie go gdziekolwiek graniczy z cudem Mi też do rozwiązania zostało niewiele i koniec końców jak udało się jakikolwiek znaleźć dostępny w internecie to zdecydowałam się na Braun 7 do ucha i potem zobaczyłam, że w zasadzie też dużo osób go poleca .
www.gadzetomama.pl/najlepsze-termometry-elektroniczne-ranking/

Pozwolę sobie dać namiar na stronę, na której masz przegląd termometrów elektronicznych. Jest tutaj ranking polecanych modeli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070758 przez chomiczowka
Mam i używam iXellence Temp Tricolor od Genexo. Termometr z przeznaczeniem dla użytku profesjonalnego i z pozytywną opinią IMiD. Więcej mi nie było trzeba żeby dokonać wyboru. Najlepszy termometr jaki do tej pory miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl